QUELLE-odzieżQuelle - ulubiony sklep milionów Europejczyków

Firma Quelle obecna jest na polskim rynku od 1992 roku. Początkowo sprzedaż wysyłkowa była dla polskich Klientów nowością, gdyż ciężko było ich przekonać do nowej wówczas formy handlu. Jednakże ten wygodny, i co ważne bezpieczny sposób dokonywania zakupów, wzbudzał w Polsce coraz to większe zainteresowanie, zyskując z roku na rok wielu nowych zwolenników. W swoich katalogach oferujemy odzież damską, męską, jak i dla dzieci obuwie damskie , męskie. Ponadto mamy w swojej ofercie szeroki wybór artykułów do wyposażenia wnętrz, produkty niezbędne w każdym domu i ogrodzie, artykuły sportowe, a także multimedia. W każdym sezonie wydajemy katalog główny oraz wiele katalogów tematycznych. O tym, że tak wiele osób decyduje się na zakupy w Quelle decyduje przede wszystkim:

Znane marki w Quelle!

 

Bezpieczeństwo

Klient za towar płaci dopiero przy odbiorze paczki, a gdy nie spełnia jego oczekiwań, zawsze ma prawo do jego zwrotu w ciągu 21 dni od otrzymania przesyłki. Zakupy bez ryzyka!

 

Zaufanie

Firma Quelle istnieje na świecie od ponad 80 lat! Doświadczenie uzyskane w tym czasie pozwoliło nam dokładnie poznać potrzeby naszych Klientów, a Oni to stale doceniają.

 

Wygoda

Klient w bardzo prosty i wygodny sposób może zamawiać towar z dowolnego miejsca przez całą dobę, a my dostarczamy go pod wskazany adres. Zamawiać można w bardzo prosty sposób poprzez:

 

         Telefon         Internet         Sms         E-mail         Faks         Kartę zamówienia

ZNANE MARKI W QUELLE    :   ADIDAS,PUMA,NIKE,LEVIS,WRANGLER,S OLIVES,YOU,TOM TAYLOR,TRIUMPH,ESPRIT,MARIA BELESSI,RIEKER i wiele innych doskonałych marek!Bielizna QuelleModa Męska w QuelleSwetry już od 49,99 złWydłużamy promocję


Kupuj bezpiecznie i wygodnie


Playboy by Quelle


Kupuj bezpiecznie i wygodnie w QuelleModa Męska w Quelle

Zajrzyj do katalogu i wybierz coś dla siebie!

Markowe obuwie


Markowe obuwie


Zajrzyj do katalogu i wybierz coś dla siebie!